Оформить заказ
Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 155

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 156

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 157

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 158

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 159

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 160

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 161

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 162

Каналізція

Каналізція

Артикул:
Код товару: 163

Монтаж металопластиковими трубами

В епоху розповсюдження новітніх технологій ці речі не пройшли і повз санвузли. Сьогоденна металопластикова індустрія має досить великий асортимент трубопроводів, різноманітних елементів для водопостачання та каналізації. Аби мати змогу розвести труби водопостачання, необхідно застосувати декілька видів труб, наприклад як:

• труби зі зшитого поліетилену (REHAU);

• поліпропіленові;

• металопластикові;

• мідні;

• сталеві оцинковані.

Розглянемо детальніше матеріал, який використовують для монтажу водопроводу:

1. Найекономніший варіант - це використання для водопроводу труб з металопластику. Дані труби можна використовувати як для внутрішнього, так і для зовнішнього водопроводу, їх дуже легко гнути, вони не підлягають корозії, найзручніші у використанні. Якщо правильно їх монтувати, то вони прослужать щонайменше 10-15 років. Але не потрібно забувати, що є два види під’єднання металопластикових труб:

використання різьбових фітингів – вони потрібні для зовнішнього з’єднання. Недолік полягає в тому, що з’єднання не можна замуровувати стіну, а це, в свою чергу, дає послаблення і можливість отримати незначне протікання. Звичайно, час від часу їх треба буде підтягувати;

з’єднання пресом є надійним видом з’єднання, який утворюється за допомогою компресійної гільзи з нержавіючої сталі. Її треба обжимати, прикладаючи велику силу спеціальним інструментом, щоб утворити нероз’ємне з’єднання фітингу з трубою. Найважливішою перевагою є те, що цей вид не потребує постійного контролю, і його можна спокійно замурувати в стіну, не задумуючись про можливі наслідки.

2. Ще один вид монтажного матеріалу - це поліпропілен. Один з популярних видів. Цей матеріал досить дешевий, у нього низька теплопровідність та висока швидкість монтажу. Труби з поліпропілену можуть руйнуватися при дії ультрафіолету і при температурі, вищій ніж 75 °C, але в окремих випадках можуть витримувати і досить високу температуру, близько 95 °C, але при нетривалій дії. Термін дії поліпропіленових труб близько 50 років. Звичайно, на це впливає багато факторів, наприклад, якість монтажу, температура, тиск води і т.д. Якщо буде високий тиск та висока температура, то термін дії скорочується дуже швидко. Для монтажу такої системи використовують метод пайки із нагріванням. Як і в більшості монтажних систем, велику роль відіграє людський фактор, адже, якщо монтажник малоосвічений у роботі, перегріти дане з’єднання або не догріти не складе труднощів. На вигляд здаватиметься, що все у нормі, але з часом можливе протікання. Відразу ж наповнення системи водопостачання може не показати даний недолік. А це означає, що не варто нехтувати кропітким вибором фахівця з монтажу поліпропіленових труб. Обов’язково зверніть увагу  на те, щоб у нього були всі необхідні інструменти для роботи і досвід такого монтажу.

3. Монтаж мідними трубами. Ці труби одні з найкращих для монтажу. Цінуються вони вище, якість та надійність у них теж на високому рівні. Це є гарантією, що вони спокійно послугують Вам 50-70 років. Зазвичай їх використовують для монтажу водопостачання квартир або котеджів. Мідні труби дуже стійкі до впливів зовнішніх та внутрішніх чинників, таких як: високий тиск, хлорована вода або перепади з високої на низьку і навпаки температуру.

Та не може бути такого, щоб у міді були лише хороші сторони, звичайно, є й інша сторона. Мідь фактично не взаємодіє є трубами, які виготовлені з оцинкованої сталі, через те, що між ними відбуваються електролітичні процеси: вода, що має високий вміст електролітів і велику жорсткість, негативно впливає на блукаючий струм.

Вид монтажу – метод паяння з використанням відповідно м’якого або твердого припою. Якщо прокладати трубопровід за допомогою зшитого поліетилену, то це дорогий варіант для цього виду монтажу. Але зшитий поліетилен є досить зручним, тому що він гарно гнеться, не ламається, не кришиться, не підлягає корозії, має найнижчий коефіцієнт жорсткості, у нього низька теплопровідність, що дає змогу берегти тепло. Якщо правильно монтувати труби REHAU, то слугуватимуть вони  більше ніж 50 років. Ці труби доцільно використовувати для монтажу системи опалення.

Монтаж труб каналізації

Щоб розпочати монтування каналізації, необхідно визначити найнижчу за рівнем точку і покроково продовжувати рух аж до сантехнічних точок водорозбору. Розглянемо, як приклад, квартиру, найнижчою точкою для котрої буде магістральний стояк. Якщо візьмемо для прикладу приватний будинок, то в цьому випадку найнижчою точкою буде випуск каналізації назовні. Визначивши найнижчу точку, починають розкреслювати лінії каналізації. Відхилення повинно бути два сантиметри на один метр труби. Після цього починають встановлювати кріпильні хомути. Каналізаційну систему необхідно збирати послідовно, не поспішаючи, час від часу фіксувати труби хомутами і відслідковувати, щоб труби не провисали, і обов’язково звертати увагу на ті місця, де вони мають велику довжину. Для кріплення труби краще за все застосовувати металеві хомути. Їм властива необхідна міцність, наявність гвинтової шпильки. Це дуже важливо, оскільки вона допомагає уникнути неточності відносно відміченого рівня.  Продовжуємо. На наступному етапі починається монтаж всієї сантехніки - необхідно приєднати її до системи водопостачання та каналізації. Зверніть увагу на те, що Ваш комфорт життя у будинку або квартирі буде залежати від того, чи якісно було монтовано трубопроводів водопостачання і каналізації.

Відповідно, якщо монтаж було проведено неякісно, то в кращому випадку це призведе до підтоплення Вашої оселі, в гіршому випадку Ви підтопите оселі і Ваших сусідів, та ще й в «подарунок» отримаєте неприємний запах або чи навіть гірше - засмічення каналізаційної системи.

Це говорить на користь того, що монтаж каналізаційної системи варто довіряти лише висококваліфікованим працівникам в цій галузі. Тривалість та надійність слугування в такому випадку дадуть Вам змогу насолоджуватись спокійним життям у власній оселі.


Нагору
Создание Интернет-магазина molotok.in.ua - PHPShop. Все права защищены © 2003-2022.