Оформить заказ
Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1459

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1460

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1461

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1462

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1463

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1464

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1465

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1466

Новинка Котли

Котли

Артикул:
Код товару: 1467

Все частіше в якості твердого палива в системах опалення та водопостачання (гарячого) приватних і промислових будівель чи об’єктів використовують вугілля, дрова або пелетні гранули. Бувають випадки, коли єдиним рішенням, яке можливо прийняти при виборі опалення, являється установка твердопаливного котла. Звичайно, така система коштує набагато дорожче, але в результаті Ви отримаєте економію на твердому паливі аж до п’яти десяти відсотків в залежності від того, яке паливо використовується, розмір об’єкта (будівлі) и типу споживання.

Що потрібно знати при купівлі твердопаливного котла

Перш за все, потрібно розуміти, що навіть якщо Ви майже збудували будинок або бажаєте замінити старий котел на інший, потрібно проаналізувати якість утеплення будинку. В залежності від того, наскільки якісно він утеплений, буде залежати можливість обігріву. Адже якщо споруда не утеплена, то ніяке опалення, чи то газ, чи то тверде паливо, не допоможе економити. Тому в першу чергу необхідно утеплити споруду.

Якщо Ви вирішили купити твердопаливний котел, то ні в якому разі не прислухайтесь до порад сусідів, родичів, чи знайомих про те, який краще вибрати чи як потрібно зробити чи установити. Адже котел являється дуже складною інженерною мережею, в якій зібрані в певній послідовності елементи і чітко прораховані всі рівні тисків, діаметри, а також правильно підібране обладнання, а саме:

1.      Бак акумулятор тепла;

2.      Контури теплоносія;

3.      Розширювальний мембранний бак;

4.      Насосні групи та ін.

Саме тому, щоб правильно установити, потрібно володіти хоча б початковими знаннями. Бо в результаті Ви отримаєте марно витрачені гроші за котел (адже при неправильному підключенні Він може зламатися), а також марну економію коштів на установці, яка в результаті виллється в ще більші трати на відновлення, або купівлю нового.

Час роботи котлів на одній закладці

Що стосується економії, то твердопаливному котлу немає рівних. Всього однієї закладки вугілля вистачає на три доби роботи обігріву споруди. Якщо в якості палива використовувати дрова, то на протязі доби. Тому з дровами потрібно буде контролювати процес. Ці показники приблизні, так як все залежить від сорту вугілля або вологості дров.

Найкращими вважаються котли, що працюють на пелетах. Час згорання закладки залежить від особливостей і моделі котла, а також різного ККД в залежності від особливостей і виду палива. Майже у кожного котла є свої особливості, наприклад котли, що призначені для дров, можуть палитись на пелетах, але ККД при цьому значно змінюється.

Бак теплоакамулятор та розширювальний бак: наскільки потрібна ємність?

Бак теплоакамулятор являється елементом, що рівномірне горіння палива, чим і візоване саме ефективне згорання. Основною його функцією є можливість віддавати в систему тепло навіть після повного згоряння палива. Це повністю забезпечує стабільну роботу всієї системи, завдяки чому збільшується час роботи котла при використанні однієї закладки палива. В комплектацію бака теплоакамулятора може входити додатковій нагрівальний елемент (тен). Завдяки йому підтримується робота системи при пікових навантаженнях, що допомагає нагрівати воду.

Також в продажу Ви можете зустріти електричні котли маленьких розмірів. Їх встановлюють одразу на проточну трубу для того, щоб підтримувати основний  котел під час великих навантажень, та не дати воді дуже швидко охолодитись. Таким чином, економія буде сутньою, так як для підтримки температури використовується набагато менше енергії, а ніж для нагріву.

Для того, щоб система не розірвалась під час перепаду температур, необхідно установити розширювальний бак, що регулює рівень тиску в самій системі.

Особливості установки котла на твердому паливі

Всі вимоги Ви зможете знайти у будівельних правилах і норма. Основними з них, що суттєво впливають на експлуатаційну безпеку використання і установки котла, а також на ефективність його роботи в опалювальній системі, являються:

1.      Під час установки твердотопливної установки Вам необхідно буде виділити окреме приміщення;

2.      Необхідно забезпечити витік повітря для горіння палива;

3.      Підлога повинна бути с негорючих матеріалів, а також заздалегідь покласти лист металу;

4.      Потужність котла,  висота і діаметр димоходу повинні буди відповідними для уникнення накопичення газів в приміщенні;

5.      Дотримуватись всіх правил пожежної безпеки.

В залежності від особливостей котла, вимоги можуть трішки змінюватись, тому основний перелік Ви  зможете знайти в документації.


Нагору
Создание Интернет-магазина molotok.in.ua - PHPShop. Все права защищены © 2003-2022.