Оформить заказ
Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 132

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 133

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 134

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 135

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 136

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 137

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 138

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 139

Утеплення

Утеплення

Артикул:
Код товару: 140

Як і чим варто утеплювати фасади будинків?

Львів – місто туристичне, тому вимоги до якості будівель для проживання підвищені. Зокрема, важко заманити туриста у зйомну кімнату, якщо її стіни взимку випускають тепло, а всередині стоїть холод. Не менше потребують утеплення і стіни промислових об’єктів у Львові, багато з яких побудовані ще у часи Радянського Союзу, а то й раніше. Відтак, присвятимо трохи уваги утепленню фасаду будинків, що знаходяться у славетному місті Львів.

Теплоізоляція фасадів будинку: пінопласт чи мінеральна вата?

Неодмінною частиною ремонту фасадів будинків складає їхнє утеплення. Передусім розповімо про фасадні роботи з теплоізоляції дому за допомогою мінеральної вати або пінопласту. Якщо говорити про експлуатаційні характеристики мінеральної вати і пінопласту, то за здатністю зберігати тепло вони приблизно однакові. Так, щоб здійснити достатнє утеплення як мінеральною ватою, так і пінопластом, слід нанести шар мінімум 10 см. говорячи про ціну матеріалів, то пінопласт дешевший за мінеральну вату майже у 5 разів. Ще один важливий нюанс – для теплоізоляції фасадів каркасних будинків більше підходить мінеральна вата. Для утеплення будинків зі шлакоблоку і цегляних краще використовувати пінопласт. До речі, спеціалісти пінопласт називають також пінополістиролом. Монтаж пінопласту найкраще здійснювати за допомогою клейких речовин.

Теплоізоляція термоплитами: надійний спосіб

Ще один вид утеплення фасадів, що використовується у Львові – ізоляція термоплитами. Фактично цей спосіб дозволяє одночасно облицювати будинок, утеплити його, а також звукоізолювати. Є й інші плюси – наприклад, термопанелі у 5 разів дешевші за цеглу, а за більшої швидкості встановлення термоплит, вони ще й відрізняються більшою міцністю. Наприклад, з плином часу термоплити не осипаються, а якщо Вам знадобиться потрапити на дах Вашого будинку, то приставивши до його стіни драбину, термоплита не продавиться. На користь утеплення термоплитами працює і гарантія на їхню експлуатацію, яка складає цілих 25 років. Також ви оціните відсутність будь-яких видимих швів на малюнку за рахунок спеціальної пазової форми кожної термоплити.

Теплоізоляція перлітовою штукатуркою: екологічний, природний спосіб

Однак не поспішайте робити висновки – утеплення термоплитами все одно не найідеальніший спосіб. Є ще метод теплоізоляції фасадів перлітовою штукатуркою. Оскільки перліт – це пісок, то його можна використовувати і у будівництві, а за дуже малої насипної щільності його теплопровідність ще й дуже низька. Окремо слід зазначити, що перліт є екологічним матеріалом, і у довговічності не поступається термоплитам. Перліт використовується не лише для утеплення фасадів, але й застосовується у створенні теплої підлоги, теплоізоляції даху.


Нагору
Создание Интернет-магазина molotok.in.ua - PHPShop. Все права защищены © 2003-2022.